Kalendář akcí

BABOUCI - 26/07/2024 - pátek - 19.00hod.Babouci - nejstarší jihočeská dechovka

Babouci – nejstarší jihočeská dechovka hrající nepřetržitě od roku 1868 – jsou pravidelnými hosty festivalu Kubešova Soběslav. Jinak brázdí celou Českou republiku a vystupovali i v Rakousku, Německu, Belgii a na Slovensku. Jejich kapelníkem je od 1.5.2019 křídlovák Tomáš Staněk, který vystřídal ve vedení klarinetistu Petra Shýbala. Nenapodobitelný hráčský styl se udržel díky Václavu Rožboudovi, který byl členem kapely téměř padesát let a třicet let ji vedl. Po jeho úmrtí na podzim roku 1998 převzal vedení barytonista František Petrách a předal je již zmíněnému Petru Shýbalovi 1.5.2002. Za éry pánů Petrácha a Shýbala natočili Babouci u Kubešova hudebního vydavatelství 15 CD s krásnými jihočeskými písničkami. K nim by ještě letos na podzim mělo přibýt další.

Více na - Babouci -  www.babouci.cz
Vstup do areálu - 18.00hodin, možnost parkování  hned vedle letního parketu :)

TECHTLE MECHTLE REVUE - 28/07/2024 - neděle - 20.00hod.

TECHTLE MECHTLE travesti revue
to je spojení nejúspěšnějších českých travesti umělců na poli divadelní scény.
Už ve starověkém Řecku hráli v divadle ženské role výhradně muži. Naše představení nejsou klasickou travesti show zaměřenou na parodii zpěvaček, kterou můžete znát z restaurací či jako doplněk plesu - jsou skloubením muzikálu, tance, choreografií, klasické činohry, zábavného pořadu s interakcí s diváky a travesti show. I díky tomu jsou naše celovečerní pořady v některých divadlech vyprodány i půl roku dopředu.
Více na - www.techtlemechtlerevue.cz
Vstup do areálu - 19.00hodin, možnost parkování  hned vedle letního parketu :)

Kateřina Ševidová & Band - 16/08/2024 - pátek - 21.00hodin

KATEŘINA ŠEVIDOVÁ

Kateřina se narodila v Benešově. Po úspěšném složení maturitní zkoušky na Obchodní akademii Neveklov působila v rodinné firmě.  

K hudbě měla blízko od dětství. Vystupovala na školních koncertech a od patnácti let také s regionální skupinou Delta – Pop. Zpěv studovala u profesorky Pražské konzervatoře Zdeny Trojanové – Radové a později u profesorky Jany Novákové na Konzervatoři Jaroslava Ježka. 

V současnosti spolupracuje s profesorkou Hanou Peckovou.Věnuje se nejen sólové koncertní činnosti v projektech “Nejkrásnější muzikálové melodie“, “Nejkrásnější filmové melodie“ a “70 let v písních“, popularizuje hudbu na oblíbených výchovných koncertech pro žáky mateřských, základních a středních škol, ale je také frontmankou populární středočeské skupiny Profil. Můžete ji také slyšet jako Anni – Frid v revivalové skupině ABBA Girls.V roce 2015 zvítězila ve čtenářské anketě Benešovského Deníku v kategorii zpěvačka a je držitelkou ceny Benešovský Otík 2015. V roce 2016 debutovala autorským CD „Proč mám se ptát“. Dne 1. 10. 2018 vydává druhé CD s názvem „Tak to jsem já“. 
Více na - Kateřina Ševidová – zpěvačka (katerinasevidova.cz)
Vstup do areálu - 20.00hodin, možnost parkování hned vedle letního parketu :)

READY KIRKEN + ATD - 31/08/2024 - sobota - 21.00hod.

Ready Kirken - Česká hudební skupina

Koncert české hudební skupiny v Heřmaničkách!

Zažijte super večer kapely Ready Kirken v krásném letním areálu ,,Háječek,, - Heřmaničky u Votic (BN). 
Předkapela – ATD. (BN)
Ready Kirken je česká poprocková skupina založená v roce 1996.
V průběhu koncertu zazní samozřejmě i největší pecky, jako třeba -Zejtra mám, 1+1, Černý brejle, Poslední dobou, Krasohled...
Více na - www.ready-kirken.cz
Vstup do areálu - 20.00hodin, možnost parkování, případně přespání hned vedle letního parketu :)
Vyhledávání