Kalendář akcí

BRUTUS  - 07/06/2024 - pátek - 21.00hod.

BRUTUS - PRAVÁ BIGBÍTOVÁ SKUPINA
Tancovačka oblíbené kapely BRUTUS
Zpátky v čase do Indiánského léta :) pod letním nebem v krásném areálu Háječek - Heřmaničky.
Brutus je česká rocková a taneční skupina, která pro svůj styl razí termín pravý bigbít. Skupina je považována za legendu českého tancovačkového bigbítu.
Kapela hraje na svých koncertech zhruba čtyři hodiny, což činí cca 60–70 písní za večer. Celkový repertoár skupiny Brutus činí něco přes 100 písní. 
Dlažební kostka, Hej kámo, Hospody hospody a restaurace, Gorila, První polibek, Opijem se, Dej se políbit, Dřív než zaplatíš, Somráci, Plakej dívko, Poslední přání, Zdá se mi, Kdo na to má....
Více na - www.brutus.cz
Vstup do areálu - 20.00hodin, možnost parkování, případně přespání hned vedle letního parketu :)

ROTOR rock - 20/07/2024 - sobota - 21.00hod.Rocková kapela z
Poříčí nad Sázavou


Rotor je kvalitní původní česká tvorba. Rocková hudba, kterou se skupina prezentuje, je svým charakterem nezaměnitelná.

Kapela vznikla v roce 1982 v Poříčí nad Sázavou, zakládajícími členy byli kytarista Jindra Všetečka , baskytarista Milan Hampl a zpěvák Milan Červenka. Prvním bubeníkem byl Luděk Pokorný.

Kapela vznikla v roce 1982 v Poříčí nad Sázavou, zakládajícími členy byli kytarista Jindra Všetečka , baskytarista Milan Hampl a zpěvák Milan Červenka. Prvním bubeníkem byl Luděk Pokorný.
Více na - Kapela ROTOR (www.rotor-rock.cz)
Vstup do areálu - 20.00hodin, možnost parkování, případně přespání hned vedle letního parketu :)

BABOUCI - 26/07/2024 - pátek - 19.00hod.Babouci - nejstarší jihočeská dechovka

Babouci – nejstarší jihočeská dechovka hrající nepřetržitě od roku 1868 – jsou pravidelnými hosty festivalu Kubešova Soběslav. Jinak brázdí celou Českou republiku a vystupovali i v Rakousku, Německu, Belgii a na Slovensku. Jejich kapelníkem je od 1.5.2019 křídlovák Tomáš Staněk, který vystřídal ve vedení klarinetistu Petra Shýbala. Nenapodobitelný hráčský styl se udržel díky Václavu Rožboudovi, který byl členem kapely téměř padesát let a třicet let ji vedl. Po jeho úmrtí na podzim roku 1998 převzal vedení barytonista František Petrách a předal je již zmíněnému Petru Shýbalovi 1.5.2002. Za éry pánů Petrácha a Shýbala natočili Babouci u Kubešova hudebního vydavatelství 15 CD s krásnými jihočeskými písničkami. K nim by ještě letos na podzim mělo přibýt další.

Více na - Babouci -  www.babouci.cz
Vstup do areálu - 18.00hodin, možnost parkování  hned vedle letního parketu :)

TECHTLE MECHTLE REVUE - 28/07/2024 - neděle - 20.00hod.

TECHTLE MECHTLE travesti revue
to je spojení nejúspěšnějších českých travesti umělců na poli divadelní scény.
Už ve starověkém Řecku hráli v divadle ženské role výhradně muži. Naše představení nejsou klasickou travesti show zaměřenou na parodii zpěvaček, kterou můžete znát z restaurací či jako doplněk plesu - jsou skloubením muzikálu, tance, choreografií, klasické činohry, zábavného pořadu s interakcí s diváky a travesti show. I díky tomu jsou naše celovečerní pořady v některých divadlech vyprodány i půl roku dopředu.
Více na - www.techtlemechtlerevue.cz
Vstup do areálu - 19.00hodin, možnost parkování  hned vedle letního parketu :)

Kateřina Ševidová & Band - 16/08/2024 - pátek - 21.00hodin

KATEŘINA ŠEVIDOVÁ

Kateřina se narodila v Benešově. Po úspěšném složení maturitní zkoušky na Obchodní akademii Neveklov působila v rodinné firmě.  

K hudbě měla blízko od dětství. Vystupovala na školních koncertech a od patnácti let také s regionální skupinou Delta – Pop. Zpěv studovala u profesorky Pražské konzervatoře Zdeny Trojanové – Radové a později u profesorky Jany Novákové na Konzervatoři Jaroslava Ježka. 

V současnosti spolupracuje s profesorkou Hanou Peckovou.Věnuje se nejen sólové koncertní činnosti v projektech “Nejkrásnější muzikálové melodie“, “Nejkrásnější filmové melodie“ a “70 let v písních“, popularizuje hudbu na oblíbených výchovných koncertech pro žáky mateřských, základních a středních škol, ale je také frontmankou populární středočeské skupiny Profil. Můžete ji také slyšet jako Anni – Frid v revivalové skupině ABBA Girls.V roce 2015 zvítězila ve čtenářské anketě Benešovského Deníku v kategorii zpěvačka a je držitelkou ceny Benešovský Otík 2015. V roce 2016 debutovala autorským CD „Proč mám se ptát“. Dne 1. 10. 2018 vydává druhé CD s názvem „Tak to jsem já“. 
Více na - Kateřina Ševidová – zpěvačka (katerinasevidova.cz)
Vstup do areálu - 20.00hodin, možnost parkování hned vedle letního parketu :)

READY KIRKEN + ATD - 31/08/2024 - sobota - 21.00hod.

Ready Kirken - Česká hudební skupina

Koncert české hudební skupiny v Heřmaničkách!

Zažijte super večer kapely Ready Kirken v krásném letním areálu ,,Háječek,, - Heřmaničky u Votic (BN). 
Předkapela – ATD. (BN)
Ready Kirken je česká poprocková skupina založená v roce 1996.
V průběhu koncertu zazní samozřejmě i největší pecky, jako třeba -Zejtra mám, 1+1, Černý brejle, Poslední dobou, Krasohled...
Více na - www.ready-kirken.cz
Vstup do areálu - 20.00hodin, možnost parkování, případně přespání hned vedle letního parketu :)
Vyhledávání