Divadla - Talk show

Nepál - Luděk Červ - talk show                      sobota  3.8. 2024 - 20.00hodin

"Náš soused v Nepálu aneb povídání o jedné netradiční dovolené".

Je dovolená a DOVOLENÁ.                                                                          Dovolenou můžete strávit válením u moře, na chalupě,                            nebo nějak jinak. O jedné netradiční dovolené v zemi pod himalájskými horami vám přijde povyprávět náš víkendový soused Luděk Červ.
Vstup do areálu - 19hodin, možnost parkování hned vedle letního parketu :)

LAKOMÁ BARKA - DIVADLO VOTICE

Autor: Jan Werich, Režie: Běla Tesaříková

Lakomá Barka je komediální pohádkový příběh pro malé i dospělé publikum. Moudrost, vtip a poučení se prolíná celou hrou. Stejně tak jako ostatní Werichovy pohádky i Lakomá Barka poukazuje na lidské vlastnosti, jakými jsou sobectví, lakota, závist, hamižnost a podvod.

Hrají: Michal Jirec, Martina Sailerová, Lukáš Franta, Dana Pyszková, Jan Koptiš, Josef Tomeš, Andrea Stránská, Iva Jirovcová, Jeanetta Pechová, Kristýna Havlíčková, Zvuk: Richard Svoboda, Kulisy: Jan Koptiš, Iva Žaloudková, Anna Opičková, Eva Jircová, Magdaléna Marie Sadílková, Michal Jirec, Lukáš Franta, Martina Sailerová, Fotografie: Iva Jirovcová

V režii Běly Tesaříkové se vám představí obyvatelé vesnice Dejvice z nichž nejlakomější ze všech je farářova kuchařka Barka.
Vstup do areálu - 16hodin, možnost parkování hned vedle letního parketu :)

Naďa Konvalinková - Talk show Tomáše Kubíka - sobota 7. září od 18:00hodin

Najděte si čas na letošní třetí talk show s milou a krásnou herečkou, paní Naďou Konvalinkovou. 

Naďa Konvalinková, vlastním jménem Naděžda Konvalinková, je česká divadelní a filmová herečka, moderátorka, stálá členka souboru Divadla na Vinohradech. 

K divadlu se dostala poprvé při studiu na Gymnáziu Jana Nerudy v Hellichově ulici v Praze. Zpočátku hrála většinou mladé naivky a prosté dívky (viz jednu z nejznámějších filmových rolí Nadi Konvalinkové, dívenku Květušku z filmu Adéla ještě nevečeřela), s přibývajícím věkem se postupně přehrála do polohy zralých žen a hodných i moudrých maminek. V současnosti hostuje v pražských divadlech Kalich, Broadway, U Hasičů, Viola, U Valšů a v Branickém divadle. V Českém rozhlasu na regionálních stanicích spolumoderuje a je porotkyní v pořadu Pochoutkový rok. Namluvila několik večerníčků (např. Hajadla), uplatňuje se také jako moderátorka dětských televizních pořadů a patří k úspěšným dabingovým herečkám. 

Talk show, kde moderátor Tomáš Kubík probere s paní Naďou všechny ,, Veselé historky z natáčení,, a nejen to :)

Vstupenka - sektor A - v ceně vstupenky - welcome drink - focení - autogramiáda - zapůjčení podsedáku zdarma - kino - film - ,,Adéla ještě nevečeřela,, Program - časová osa: - otevření areálu - 17.00hod. Talk show 18.00 - 20.00hodin - přestávka 20.00 až 21.00 hod., na focení, autogramiádu, občerstvení, ... - 21.00 až 21.30hod., promítnutí filmu - ,,Adéla ještě nevečeřela,, 

Základní vstupenka - sektor B - 100 míst k sezení - v ceně vstupenky - welcome drink - focení - autogramiáda - zapůjčení podsedáku zdarma - kino - film - ,,Adéla ještě nevečeřela,, Program - časová osa: - otevření areálu - 17.00hod. Talk show 18.00 - 20.00hodin - přestávka 20.00 až 21.00 hod., na focení, autogramiádu, občerstvení, ... - 21.00 až 21.30hod., promítnutí filmu - ,,Adéla ještě nevečeřela,,

Vstup do areálu - 17hodin, možnost parkování hned vedle letního parketu :)
Předprodej akce

LIJAVEC - hra s opravdovým deštěm                14.9. 2024 - sobota - 19.00hodin

Divadelní hra z pera geniálního myslitele Járy Cimrmana, kterou ve svém volném čase nacvičil divadelní spolek ,,ZVONOKAPLIČKA,, z Prosenické Lhoty.
Když na sklonku života bilancoval Cimrman svou uměleckou činnost, došel neradostnému poznání: ani jedno z děl, které podepsal, nedošlo uznání. A proto se rozhodl ustoupit do anonymity a stát se autorem folklórním. Jasnozřivě rozpoznal, že moderní doba odsoudí k zániku lidovou tvořivost v takových oblastech, jako je národní píseň, pohádka, pověst, přísloví či pranostika. Jediné, co z ústní folklórní tvorby nezemře a zůstane živé, je anekdota. A právě ona hraje významnou roli v jeho hře Lijavec.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že odcházet budete s úsměvem na tváři a s pocitem skvěle stráveného večera.

Vstup do areálu - 18hodin, možnost parkování hned vedle letního parketu :)

Vyhledávání